DD Rippvoodi “Frontline”

Kirjeldus

Rippvoodi DD Frontline Hammock
Rippvoodi Frontline erineb rippvoodist Travel vaid oma põhjamaterjali poolest. Kui Travel põhjamaterjal on veekindel, siis Frontline pakub hingavat põhjamaterjali. Seetõttu ei soovitata Frontline rippvoodi kasutamist niiskel pinnasel bivi telgina. Sarnaselt Travelile on saadaval ka Frontline jaoks lai valik lisavarustust.
 Värvus: Oliivroheline

Komplekti kuuluvad: 10 m kinnitusköis, moskiitovõrk, 3 x 2 m elastne nöör, pakkekott.

DD Hammocks tootesarja kuuluv rippvoodi “Frontline” mudel on peamiselt mõeldud rippvoodiks ning parim näiteks soojemas kliimas või kui te ei plaani maas tõenäoliselt magada.
 Rippvoodi põhi on kahekordne, mis võimaldab kahe põhjakihi vahele sättida magamismadratsi või oma joped, jakid jne, et ennast välistingimustest isoleerida.
Kihid kinnituvad teineteise külge krõpsu ribaga (velcroga) ning tagab kihtide vahele asetatud magamismati paigalpüsimise. Põhivarustusse kuuluv ning mõlemalt küljelt tõmblukuga kinnituv moskiitovõrk tagab putukavabad puhkusehetked.  Rippvoodi sisepinnal olevad taskud võimaldavad isikliku matkavarustuse (telefon, kompass, taskulamp jms) mahutamist enda lähedusse.
Põhjakihtide vahele asetatav magamismatt tagab kõvema voodipõhja, vähendades seeläbi ka selja painet ning võimaldab voodis lebada praktiliselt igas asendis.

Travel rippvoodi on kasutatav igal pool ja iga ilmaga. Komplektis sisalduv moskiitovõrk teeb selle eriti sobilikuks putukarohketel aastaaegadel või aladel. Teiste toodete hulgast on võimalik valida lisaks täiendavat varustust (vihmakatted, puud säästvad paelad, kiire kinnitussüsteem), et muuta Travel rippvoodi universaalseks puhkusevahendiks oma matkadel.

Märgime, et kuivõrd rippvoodi Travel põhi on veekindel, siis on tegemist sellevõrra vähem hingava materjaliga, samas on see tuule ja vihmakindlam.
Kui soovite rohkem hingavat rippvoodit (palavasse kliimasse), soovitame valida rippvoodi Frontlin

Lisainfo

Mõõdud (m)

2.7 x 1.4

Kaal (nöörideta)/ kandevõime:

820g / 150kg

Materjal:

Pinnatöödeldud polüester

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “DD Rippvoodi “Frontline””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tootekood: DDFronline Kategooriad: ,