DD Rippvoodi-bivitelk “Travel”

73,00

Kirjeldus

(DD Travel Hammock / Bivi 2012)
DD Hammocks tootesarja kuuluv rippvoodi “Travel” 2012.a mudel sisaldab endas nii rippvoodi kui ka skauttelgi (bivi) funktsiooni. Rippvoodi funktsionaalsus võimaldab selle kasutamist klassikalise rippvoodina, samas riputusvõimaluste puudumisel saab seda kasutada ka bivitelgina maapinnal. Rippvoodi põhi on kahekordne, mis võimaldab kahe põhjakihi vahele sättida magamismadratsi või selle puudumisel lehti, kuuseoksi vms pehmemat küljealust. Alumine kiht on veekindel (3000 mm). Kihid kinnituvad teineteise külge velcroga ning tagab kihtide vahele asetatud magamismati paigalpüsimise. Põhivarustusse kuuluv ning mõlemalt küljelt tõmblukuga kinnituv moskiitovõrk tagab putukavabad puhkusehetked.  Rippvoodi sisepinnal olevad taskud võimaldavad isikliku matkavarustuse (telefon, kompass, taskulamp jms) mahutamist enda lähedusse.  Põhjakihtide vahele asetatav magamismatt tagab kõvema voodipõhja, vähendades seeläbi ka selja painet ning võimaldab voodis lebada praktiliselt igas asendis.

Travel rippvoodi on kasutatav igal pool ja iga ilmaga. Komplektis sisalduv moskiitovõrk teeb selle eriti sobilikuks putukarohketel aastaaegadel või aladel. Teiste toodete hulgast on võimalik valida lisaks täiendavat varustust (vihmakatted, varikatused, magamislinad, soojenduskate), et muuta Travel rippvoodi universaalseks puhkusevahendiks oma matkadel.

Märgime, et kuivõrd rippvoodi Travel põhi on veekindel, siis on tegemist sellevõrra vähem hingava materjaliga, samas on see tuule ja vihmakindlam. Kui soovite rohkem hingavat rippvoodit (palavasse kliimasse), soovitame valida rippvoodi Frontline.

Värvus: Oliivroheline

Komplekti kuuluvad: moskiitovõrk, 10m kinnitusköis, 2 x 2m elastiknöörid,  väike varustuskott.

Travel rippvoodi telgina kasutamisel vabasta rippvoodi nöörid ning tõmba rippvoodi põhi alla.
Sama moodi nagu rippvoodina kasutamisel kinnita võrgu otstesse kaasas olevad kummid ning kinnita need näiteks matkakeppide, metsast leitud toigaste või tarpi kinnituskohtade külge.

Lisainfo

Mõõdud (m)

2.7 x 1.4

Kaal (nöörideta)/ kandevõime:

930g / 150kg

Materjal:

Pinnatöödeldud polüester

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “DD Rippvoodi-bivitelk “Travel””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tootekood: DDTravel Kategooriad: ,