DD Rippvoodi-bivitelk “Travel”

(2 arvustused)

73,00

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

DD Travel Hammock Bivi
DD Hammocks tootesarja kuuluv rippvoodi “Travel” mudel sisaldab endas nii rippvoodi kui ka üheinimese telgi (bivi) funktsiooni. Rippvoodi funktsionaalsus võimaldab selle kasutamist klassikalise rippvoodina, samas riputusvõimaluste puudumisel saab seda kasutada ka bivitelgina maapinnal.
Mõlemal juhul soovitav kasutada ka telkmantlit või vihmakatet, näiteks DD 3×3 tarpi või DD superlight tarpi
Rippvoodi põhi on kahekordne, mis võimaldab kahe põhjakihi vahele sättida magamismati, pikniku teki või selle puudumisel lehti, kuuseoksi vms isolatsiooniomadusega materjali.
Alumine kiht on veekindel (3000 mm).
Kihid kinnituvad teineteise külge velcroga ning tagab kihtide vahele asetatud magamismati paigalpüsimise.

Põhivarustusse kuuluv ning mõlemalt küljelt tõmblukuga kinnituv moskiitovõrk tagab putukavabad puhkusehetked.  Rippvoodi sisepinnal olevad taskud võimaldavad isikliku matkavarustuse (telefon, kompass, taskulamp jms) mahutamist enda lähedusse.

Travel rippvoodi on kasutatav igal pool ja iga ilmaga. Komplektis sisalduv moskiitovõrk teeb selle eriti sobilikuks putukarohketel aastaaegadel või aladel. Teiste toodete hulgast on võimalik valida lisaks täiendavat varustust (vihmakatted, alumised soojustused, treehuggerid või täiustatud riputussüsteemid), et muuta Travel rippvoodi universaalseks puhkusevahendiks oma matkadel.

Märgime, et kuivõrd rippvoodi Travel põhi on veekindel, siis on tegemist selle võrra vähem hingava materjaliga, samas on see tuule ja vihmakindlam. Kui soovite rohkem hingavat rippvoodit (palavasse kliimasse), soovitame valida rippvoodi Frontline.

Värvus: Oliivroheline

Komplekti kuuluvad: rippvoodi külge kinnitatud putukavõrk, 10m kinnitusköis, 2 x 2m elastiknöörid,  väike varustuskott.

Travel rippvoodi telgina kasutamisel vabasta rippvoodi nöörid ning tõmba rippvoodi põhi laiali, ristkülikuks.
Sarnaselt nagu rippvoodina kasutamisel kinnita võrgu otstesse kaasas olevad kummid ning kinnita need näiteks matkakeppide, metsast leitud toigaste või tarpi kinnituskohtade külge.

Lisainfo

Mõõdud (m)

2.7 x 1.4

Kaal (nöörideta)/ kandevõime:

930g / 150kg

Materjal:

Pinnatöödeldud polüester

2 arvustust tootele DD Rippvoodi-bivitelk “Travel”

  1. Märt (toote omanik)

    Olen väga rahul. Mitmed kõhklejadki ümber veennud, et selles ei teki banaani tunnet ja nad sellega ripptelgi usku pöördunud.

  2. Mikk (toote omanik)

    Esiteks kiidaks ettevõtet suurepärase teeninduse ja vastutulelikkuse eest. Telk ise on asendamatu varustuse osa motomatkal tänu oma ülimalt kompaktsele suurusele ja vähesele ülesseadmisele kuluvale ajale. Magada telgis on mugav ja pärast kolme öist matka oli raske uuesti toas magamisega harjuda.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.