Rippvoodi Hennessy Expedition Asym Lukuga

179,00

Mugav rippvoodi inimesele  kuni 180 cm ja 115 kg.

Hennessy expedition on  mitmekülgne rippvoodi, mida lihtne ning kiire paigaldada.
Varustatud vihmakatte sääsevõrgu, pingeliini, paigaldusnööride ning treehugger puid säästvate paeladega.
Sarnaselt teistele Hennessy Hammock rippvooditele on Expedition asümeetrilise lõikega ning varustatud asümeetrilise tarbiga, mis pakub piisavalt avarust ja ülevaadet, et ümbritsevat vaadet nautida samas kaitstes ilmastiku olude eest.
Laos hoiame vaid lukuga versioone. Alt sisenemise versioonide soovist palun anna teada läbi kontaktivormi.

Laos

Kirjeldus

Suurusele kuni 180 cm ja 115 kg.

Kaal: 1232 g + 84g treehuggers

Värvus: Roheline

See on üks meie populaarseimaid rippvoodeid, mis on varustatud mitmekülgse sisetaskuga ning 30% kergem, kui Explorer Deluxe mudel. Nagu ka kate, on telk ise märgatavalt suurem pakkudes rohkem mugavust ja avarust telgis küllalt soodsa hinnaga. Nagu ka Scout mudelil pakub asümeetriline kate piisavalt avarust ja ülevaadet, et ümbritsevat vaadet nautida samas kaitstes ilmastiku olude eest. Saadaval nii krõpsu- kui ka küljelt lukuga suletav versioon.

Komplekt sisaldab: Kõik Hennessy telgid on pakendis koos sääsevõrgu, eemaldatava vihmakatte ning kinnitusnööridega. Ingliskeelne püstitamisõpetus on trükitud pakendile. Lisaks kuuluvad komplekti ka kaks puukaitsevööd, kaitsmaks puid ja nende koort telgi riputamisest tuleneda võivate vigastuste eest. Samuti lisame omalt poolt “Snake Skins-i” nimelised abivahendid, mis teevad telgi pakkimise palju mugavamaks ning kiiremaks. Kaitstes samal ajal telki määrdumise eest.

Lisainfo

Versioon

Jungle, Zip

Tootekood: HennessyExpeditionZip Kategooriad: , Sildid: , , ,