Tentsile Ripptelk

Mis asi on Tentsile Ripptelk?

Tentsile on Puuonn, millest oled unistanud lapsest peale kuid see on tehtav ilma kallite tööriistadeta ja kinnisvaraarenduseta.
See on vinge Ufo välimusega ripptelgiga, mis ühendab endas rippvoodi mugavust ja mitmekülgsust ning traditsionaalse, mitme ööbijaga, telgi turvatunnet.
Tegu on unikaalse ööbimiskohaga ja peavarjuga, trotsid niisket, kivist ja künkliku maapinda mis sõna otseses mõttes viib telkimise tähenduse uuele, kõrgemale tasandile.

Tentsile on maailma üks mitmekülgsemaid telke, mis on disainitud kõrgustesse riputamiseks, kuid kuiva maapinna korral paigaldatavad ka maha tavalise kuppeltelgina.

Miks just Tentsile?

Olgu sinu vajaduseks maapinnast sõltumatu ööbimiskoht, looduslähedane hütt metsas, kauni vaatega rannamajake või kaasaskantav puuonn,  Tentsile on täpselt see mida vajad: piiravaks jääb vaid taevas ja fantaasia.

Tegu on mahuka ja mugava majutusega igas olukorras. Mudelid Tentsile Connect, Stingray ja Flite on täielikult kaitstud putukate eest võrguga, mis avatav lukkudega. Samuti on kaasas korralik vihmakate, mis kaitseb sind nii vihma kui lume eest, kuid on täielikult eemaldatav, et kuiva ilmaga nautida tähistaevast.

Kuidas Tentsile Ripptelki kasutada?

Kõik Tentsile ripptelgid pakuvad varjualust ilma ökoloogilise jalajäljeta või ümbritsevat kahjustamata. Me ei soovita Ripptelke ega Rippvoodeid paigaldada kõrgemale kui 1,2m maapinnast, et oleks mugavam siseneda, väljuda võimalikult väikese vigastusohuga.
Kõik Tentsile Ripptelgid tulevad täiskomplektsena, kohe paigaldamiseks, ning kasutusjuhendiga.

Tentsile Ripptelgid on ideaalselt kohandatavad ja kasutatavad matkates, ekspeditsioonidel, loodusfotograafia tarbeks, festivalidel, ööbimiskohana kohas, kus tavaline telk rikuks loodust jne jne.

Kuid ennekõike on see enda isiklik Koht kuhu minna nautima tähistaevast omades piisavalt ruumi et võtta kaasa ka oma kõige lemmikum keegi veel.

*Kõige uuem informatsioon ja detailid alati tootja kodulehelt www.Tentsile.com