TOAKS

TOAKS toodab kvaliteetseid titaanist nõusid ja tarvikuid. Toaks on disaininud ning valmistanud kõik oma tooteid algusest lõpuni, luues usaldusväärsuse ning platvormi parendusteks. TOAKSi tooted on valmistatud kõrgema kvaliteediga titaanist vastavalt rangetele tootmisstandarditele.

TOAKSi toodab potte, söögiriistasid, telgivaiu ja muud looduses liikujale käepärast.

Toaks on rohelise mõtteviisiga ettevõte.Missioon on säästa Maa metsanduse ja eluslooduse pärandit ning anda oma panus selle päästmisel. TOAKS võtab seda vastutust väga tõsiselt!

Alustades sellest, et titaanist nõude eluiga on märkimisväärselt pikem, kui paljudel teistel metallidel. Lisaks on Toaksi potid on konstrueeritud nii, et need juhivad soojust maksimaalselt olles võimalikult kütusesäästlikud.

Heitkoguste ja jäätmete vähendamine mõjutab oluliselt seda, kuidas Toaks titaanist kööginõusid valmistab ja disaninb. Kuumutamisprotsessis on kasutusel kolmeastmelist põletamine, kulutades võimalikult vähe kütust titaani vormimisel. Sh on Põlemine oluliselt puhtam.

TOAKS uuendas oma pinnatöötlusprotsesse, kus ohtlikud kemikaalid ei satu kunagi protsessi. Ehk TOAKS ei tooda reoveejäätmei, happejäätmeid ega kasuta praktiliselt üldse plastpakendeid.

Titaanist termotass

36,00

Original price was: 12,50€.Current price is: 11,00€.

Ripptelk on Rippvoodi