Rippvoodi Hennessy Safari Deluxe Lukuga

220,00

Suurtele telgisõpradele mõeldud lai ja mugav ripptelgi lukuga versioon, milles võib kaalupiirangut (159 kg) rikkumata magada ka kahekesi. Kuigi kõige mugavam on seal siiski üksi laiutada. Telgiga on kaasas ekstrasuur vihmakate.

Telk on piisavalt suur ja lai, et seal saab magada küllili, risti ja kuidas iganes pähe tuleb. Väiksemate inimeste sisenemisel on vaja olnud kokku panna otsingrühm, et neid sellest laevast üles leida.

Laost otsa

Kirjeldus

Pikkusele kuni 213 cm ja 159 kg.

Kaal: 1760 g

Värv: Roheline

 

Suurtele telgisõpradele mõeldud lai ja mugav ripptelk, milles võib kaalupiirangut (159 kg) rikkumata magada ka kahekesi. Kuigi kõige mugavam on seal siiski üksi laiutada. Telgiga on kaasas ekstrasuur vihmakate, mille mugavaks pakkimiseks võiks kasutada teist “SnakeSkins-i” paari – telk ühte, vihmakate teise, kuid hea pakkimise korral piisab ka ühest. Teine SnakeSkin tuleks osta lisaks, või kasutada kõigi rippvooditega kaasasolevat niiskuskindlat kotti. Saadaval nii krõpsu- kui ka küljelt lukuga suletav versioon.

Komplekt sisaldab: Kõik Hennessy telgid on pakendis koos sääsevõrgu, eemaldatava vihmakatte ning kinnitusnööridega. Ingliskeelne püstitamisõpetus on trükitud pakendile. Lisaks kuuluvad komplekti ka kaks puukaitsevööd, kaitsmaks puid ja nende koort telgi riputamisest tuleneda võivate vigastuste eest. Samuti lisame omalt poolt “Snake Skins-i” nimelised abivahendid, mis teevad telgi pakkimise palju mugavamaks ning kiiremaks. Kaitstes samal ajal telki määrdumise eest.

Tootekood: SaffariZip Kategooriad: , Sildid: , , ,