DD Rippvoodi-bivitelk “Travel”

 
 

73,00

Kirjeldus

(DD Travel Hammock / Bivi 2012)
DD Hammocks tootesarja kuuluv rippvoodi “Travel” 2012.a mudel sisaldab endas nii rippvoodi kui ka skauttelgi (bivi) funktsiooni. Rippvoodi funktsionaalsus võimaldab selle kasutamist klassikalise rippvoodina, samas riputusvõimaluste puudumisel saab seda kasutada ka bivitelgina maapinnal. Rippvoodi põhi on kahekordne, mis võimaldab kahe põhjakihi vahele sättida magamismadratsi või selle puudumisel lehti, kuuseoksi vms pehmemat küljealust. Alumine kiht on veekindel (3000 mm). Kihid kinnituvad teineteise külge velcroga ning tagab kihtide vahele asetatud magamismati paigalpüsimise. Põhivarustusse kuuluv ning mõlemalt küljelt tõmblukuga kinnituv moskiitovõrk tagab putukavabad puhkusehetked.  Rippvoodi sisepinnal olevad taskud võimaldavad isikliku matkavarustuse (telefon, kompass, taskulamp jms) mahutamist enda lähedusse.  Põhjakihtide vahele asetatav magamismatt tagab kõvema voodipõhja, vähendades seeläbi ka selja painet ning võimaldab voodis lebada praktiliselt igas asendis.

Travel rippvoodi on kasutatav igal pool ja iga ilmaga. Komplektis sisalduv moskiitovõrk teeb selle eriti sobilikuks putukarohketel aastaaegadel või aladel. Teiste toodete hulgast on võimalik valida lisaks täiendavat varustust (vihmakatted, varikatused, magamislinad, soojenduskate), et muuta Travel rippvoodi universaalseks puhkusevahendiks oma matkadel.

Märgime, et kuivõrd rippvoodi Travel põhi on veekindel, siis on tegemist sellevõrra vähem hingava materjaliga. Kui soovite rohkem hingavat rippvoodit (palavasse kliimasse), soovitame valida rippvoodi Frontline.

Värvus: Oliivroheline

Komplekti kuuluvad: moskiitovõrk, 10m kinnitusköis, 2 x 2m elastiknöörid,  väike varustuskott.

Oleme Travel rippvoodi mudelile välja töötanud spetsiaalse tunneltelgi lisavarustuse, mis teeb võimalikuks rippvoodist tunneltelgi püstitamise lihtsal viisil. Enam ei ole vaja Travel rippvoodi telgina kasutamisel  leida moskiitovõrgu ülesse sidumiseks kinnitusnööridele kõrgemaid kinnituskohti, vaid nöörid saab kinnitada otse maapinnale. Sellega muutib telgi püstitamise koha valik paindlikumaks. Telgikaared hoiavad sääsevõrgu kenasti pingul ning nendele saab pingutada ka varikatuse vihma kaitseks. Nii rippvoodi kui ka varikatus, samuti muu vajalik varustus mahuvad kõik koos DD kompressioonkotti. Tunneltelgi ülespanemise lihtsad sammud on järgmised:

1. Sisesta kaared rippvoodi moskiitovõrgus olevatesse aasadesse;
2. Aseta aukudega lint rippvoodi põhja alt läbi rippvoodi mõlema otsa juures ning torka kaarte otsad lindi aukudest läbi endale sobivas kauguses;
3. Pinguta rippvoodi põhi vaiade abil lintide otstest või aukudest maapinnale.
4. Aseta omale kohale rippvoodi moskiitovõrgu vardad ja pinguta kumminöörid vajadusel maha. Vardad tagavad võrgu liikumise kaartel selleks, et saaksid mugavalt telki siseneda ja väljuda. Selliselt on bivi kasutamiseks ilma varikatuseta valmis.
5. Varikatuse paigaldamiseks sobib kõige paremini 3 x 3 varikatus, mille keskelt pooleks voltides ulatub katus täpselt üle kaarte paapinnast maapinnani. Katuse pingutamine toimub metallvaiade või muu käepärase abil. Katuse ühe serva võib kinnitada ka üles.
Vaata ka illustreerivaid pilte!

Samuti on telgikaari võimalik kasutada rippvoodi rippuvas asendis. Telgikaarte kasutamine muudab voodi nö laiemaks e. aitab vältida voodi servade ja putukavõrgu lonti vajumist. Vt illustreerivat pilti.

Telgi lisavarustuse komplekti kuulub 2x telgikaared; 2x telgikaarte kinnituslindid. Komplekti hind 30 eurot.

Lisainfo

Mõõdud (m)

2.7 x 1.4

Kaal (nöörideta)/ kandevõime:

930g / 150kg

Materjal:

Pinnatöödeldud polüester

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “DD Rippvoodi-bivitelk “Travel””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tootekood: DDTravel Kategooriad: ,