Rootsmann Rippvoodi

Rootsmann rippvoodid on valminud Rootsmann OÜ ja MatrixPro koostöös ning toodetud Eestis!

Rippvoodite rõhuasetus on pandud ennekõige kaalule ja mugavale magamisasetusele.
Kuna kõik rippvoodid on käsitöö ning paljus sõltub kliendi täpsetest soovidest, küsi pakkumist. Kontakt!

Rootsmann on Eesti kapitalil tuginev matkavarustuse ja rippvoodite väiketootja, kes on ka kõigi oma toodete disainija ja looja. Koostööd tehakse tihedalt Eesti matkatuumikuga toodete arendamisel ning pikaajalise kogemusega õmblustöökodadega.
Rootsmann on ripptelk.ee partner loomaks ka eritellimusi
matkajatele ja koduaedadesse , mis mõne aasta eest võisid tunduda Eestis mõeldamatud.

Materjalidest:

Toodetes kasutatakse vaid tugevaid ning kergeid materjale. Peamiselt on kasutuses polüester ja nailon, mis mõlemad on ühed parima kaalu vastupidavussuhtega materjalid. Kui nailon on siiski kahest tugevam, siis polüester peab paremini vastu hõõrdumisele, on vetthülgavam, UV kindel ning venib vähem raskuse all.

Rippvoodi kere materjalid:

55 g/sqm polüester – Sobilik kuni 90 kg kaaluvatele isikutele. Saadaval on 8 erinevat värvi: khaki, militaarroheline, tumeroheline, Punakas-oranž, oranž, hall, sinine, punane.
70 g/sqm kalasaba mustriga polüester – Sobilik kuni 110 kg kaaluvatele isikutele. Saadaval vaid pruun. Materjali eripäraks on pikisuunas kulgevad triibud, mis annab sellele juurde kandevõimet.

Veekindlad materjalid:

40 g/sqm silikoniseetirud ripstop nailon – Kergeim veekindel kangas. Väga vastupidav ning pakkub hästi väikseks. Veepidavus 2000 mm
65 g/sqm silikoniseeritud ripstop nailon – Tugev kangas. Äärmiselt vastupidav. Veepidavus 4000 mm
60 g/sqm silikoniseeritud ripstop polüester – Ei veni kui saab märjaks ning kuivab kiiremini kui silikoniseeritud nailon. Veepidavus 3000 mm