Rippvoodi Hennessy Expedition Asym Lukuga

Soodus

154,00189,00

Suurusele kuni 180 cm ja 115 kg.

See on meie populaarseim telk, mis on varustatud mitmekülgse sisetaskuga ning 30% suurema asümmeertilise vihmakattega kui Scout mudelil. Nagu ka kate, on telk ise märgatavalt suurem pakkudes rohkem mugavust ja avarust telgis küllalt soodsa hinnaga. Nagu ka Scout mudelil pakub asümeetriline kate piisavalt avarust ja ülevaadet, et ümbritsevat vaadet nautida samas kaitstes ilmastiku olude eest. Saadaval nii krõpsu- kui ka küljelt lukuga suletav versioon.

Puhasta

Kirjeldus

Suurusele kuni 180 cm ja 115 kg.

Kaal: 1232 g + 84g treehuggers

Värvus: Roheline

See on üks meie populaarseimaid rippvoodeid, mis on varustatud mitmekülgse sisetaskuga ning 30% kergem, kui Explorer Deluxe mudel. Nagu ka kate, on telk ise märgatavalt suurem pakkudes rohkem mugavust ja avarust telgis küllalt soodsa hinnaga. Nagu ka Scout mudelil pakub asümeetriline kate piisavalt avarust ja ülevaadet, et ümbritsevat vaadet nautida samas kaitstes ilmastiku olude eest. Saadaval nii krõpsu- kui ka küljelt lukuga suletav versioon.

Komplekt sisaldab: Kõik Hennessy telgid on pakendis koos sääsevõrgu, eemaldatava vihmakatte ning kinnitusnööridega. Ingliskeelne püstitamisõpetus on trükitud pakendile. Lisaks kuuluvad komplekti ka kaks puukaitsevööd, kaitsmaks puid ja nende koort telgi riputamisest tuleneda võivate vigastuste eest. Samuti lisame omalt poolt “Snake Skins-i” nimelised abivahendid, mis teevad telgi pakkimise palju mugavamaks ning kiiremaks. Kaitstes samal ajal telki määrdumise eest.

Lisainfo

Kaal -
Versioon

Jungle, Zip

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , , ,