Rippvoodi Hennessy Explorer Delux Classic

228,00

Põhja alt sisenemisega, pikematele ja suurematele (kuni 135 kg.) matkajatele mõeldud ripptelk. Pakkudes hulgaliselt avarust ning mugavust ka suurekasvulistele telkijatele. Saadaval nii krõpsu- kui ka küljelt lukuga suletav versioon.

Kui soovid seda toodet tellida, edasta meile oma soov aadressile info@ripptelk.ee

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Pikkusele kuni 213 cm ja 135 kg.

Kaal: 1420 g

Värv: Pruun

 

Pikematele ja suurematele (kuni 135 kg.) matkajatele mõeldud ripptelk. Pakkudes hulgaliselt avarust ning mugavust ka suurekasvulistele telkijatele. Krõpsuga, põhja alt sisenemisega Hennessy klassikaline mudel. Mõeldud ennekõike kõige putukarohkematesse kohtadesse, kus ei saa lubada endale terve rippvoodi külje avamist.

Komplekt sisaldab: Kõik Hennessy telgid on pakendis koos sääsevõrgu, eemaldatava vihmakatte ning kinnitusnööridega. Ingliskeelne püstitamisõpetus on trükitud pakendile. Lisaks kuuluvad komplekti ka kaks puukaitsevööd, kaitsmaks puid ja nende koort telgi riputamisest tuleneda võivate vigastuste eest. Samuti lisame omalt poolt “Snake Skins-i” nimelised abivahendid, mis teevad telgi pakkimise palju mugavamaks ning kiiremaks. Kaitstes samal ajal telki määrdumise eest.

Tootekood: ExplorerClassic Kategooriad: , Sildid: , , ,