Hennessy Telgid

Hennessy Expedition Rippvoodi

Hennessy Expedition Ripptelk on loodud kuni 180 pikale

Expedition Asym Classic/Lukuga – Suurusele kuni 180 cm ja 115 kg.

Hind: 170€, Lukuga: 176€, 

Kaal: 1160g

Värv: Roheline

See on meie populaarseim telk, mis on varustatud mitmekülgse sisetaskuga ning 30% suurema asümmeertilise vihmakattega kui Scout mudelil. Nagu ka kate, on telk ise märgatavalt suurem pakkudes rohkem mugavust ja avarust telgis küllalt soodsa hinnaga. Nagu ka Scout mudelil pakub asümeetriline kate piisavalt avarust ja ülevaadet, et ümbritsevat vaadet nautida samas kaitstes ilmastiku olude eest. Saadaval nii krõpsu- kui ka küljelt lukuga suletav versioon.

Komplekt sisaldab: Kõik Hennessy telgid on pakendis koos sääsevõrgu, eemaldatava vihmakatte ning kinnitusnööridega. Ingliskeelne püstitamisõpetus on trükitud pakendile. Lisaks kuuluvad komplekti ka kaks puukaitsevööd, kaitsmaks puid ja nende koort telgi riputamisest tuleneda võivate vigastuste eest. Samuti lisame omalt poolt “Snake Skins-i” nimelised abivahendid, mis teevad telgi pakkimise palju mugavamaks ning kiiremaks. Kaitstes samal ajal telki määrdumise eest.

 

 

Hennessy Explorer deluxe rippvoodi

Hennessy Explorer ripptelk kuni 213cm pikale


Explorer Delux Classic/Lukuga
 – Pikkusele kuni 213 cm ja 135 kg.

Hind: 224€, Lukuga: 232€, 

Kaal: 1420 g

Värv: Pruun

 

Pikematele ja suurematele (kuni 135 kg.) matkajatele mõeldud ripptelk. Pakkudes hulgaliselt avarust ning mugavust ka suurekasvulistele telkijatele. Saadaval nii krõpsu- kui ka küljelt lukuga suletav versioon.

Komplekt sisaldab: Kõik Hennessy telgid on pakendis koos sääsevõrgu, eemaldatava vihmakatte ning kinnitusnööridega. Ingliskeelne püstitamisõpetus on trükitud pakendile. Lisaks kuuluvad komplekti ka kaks puukaitsevööd, kaitsmaks puid ja nende koort telgi riputamisest tuleneda võivate vigastuste eest. Samuti lisame omalt poolt “Snake Skins-i” nimelised abivahendid, mis teevad telgi pakkimise palju mugavamaks ning kiiremaks. Kaitstes samal ajal telki määrdumise eest.

 

 

Hennessy Safari Deluxe rippvoodi

Hennessy Safari ripptelk: kõige avaram mis loodud 213+cm pikkadele ja avarust armastavatele.


Safari Deluxe Classic/Lukuga
 – Pikkusele kuni 213 cm ja 159 kg.

Hind: 240€, Lukuga: 250€

Kaal: 1760 g

Värv: Roheline

 

Suurtele telgisõpradele mõeldud lai ja mugav ripptelk, milles võib kaalupiirangut (159 kg) rikkumata magada ka kahekesi. Kuigi kõige mugavam on seal siiski üksi laiutada. Telgiga on kaasas ekstrasuur vihmakate, mille mugavaks pakkimiseks võiks kasutada teist “SnakeSkins-i” paari – telk ühte, vihmakate teise. Teine SnakeSkin tuleks osta lisaks, või kasutada kõigi rippvooditega kaasasolevat niiskuskindlat kotti. Saadaval nii krõpsu- kui ka küljelt lukuga suletav versioon.

Komplekt sisaldab: Kõik Hennessy telgid on pakendis koos sääsevõrgu, eemaldatava vihmakatte ning kinnitusnööridega. Ingliskeelne püstitamisõpetus on trükitud pakendile. Lisaks kuuluvad komplekti ka kaks puukaitsevööd, kaitsmaks puid ja nende koort telgi riputamisest tuleneda võivate vigastuste eest. Samuti lisame omalt poolt “Snake Skins-i” nimelised abivahendid, mis teevad telgi pakkimise palju mugavamaks ning kiiremaks. Kaitstes samal ajal telki määrdumise eest.

 

Snakeskin Rippvoodi katmiseks.

Ussinahk ripptelgi kiireks pakkimiseks või katmiseks.

“SnakeSkins” on väga lihtne telgi pakkimise süsteem, mis võimaldab Sul oma telk umbes 30 sekundiga kokku pakkida. Samuti kaitseb see Su telki tolmuseks ning mudaseks saamise eest. Tõmba lihtsalt otsad kokku ja topi valminud “uss” kotti.

Sobib ideaalselt ka teiste tootjate rippvoodietele!

Snakeskin Tuleb meilt ostetud iga telgiga Alati tasuta kaasa!

Lisa XL Snakeskin hinnaga 18€

 

 

 

ZIP VS  Classic – Classic, ehk põhja alt sisenemine on soovitav kõrgustes või vee kohal ööbijatele, kus sisenemise ja väljumise kaalu kese võiks olla võimalikult stabiilne ning otse rippvoodi all. Samuti soovitame klassikalise alt sisenemisega rippvoodit putuka kartlikumatele isikutele või neile, kes plaanivad voodiga ööbida väga putukarohketes kohatades. Alt sisenemise ava on väiksem ning tavaliselt vihmakatte alla kogunenud putukad ei sisene magamisruumi, nagu võib juhtuda lukuga tervet rippvoodi külge avades.
Samuti tuleb tõdeda, et analoogset sisenemist ei kasuta mitte ükski teine rippvoodi tootja ning tegu on võimalusega olla eriline, teistsugune, sest vaevalt et kellelgi teisel sellist on.

Zip – ehk lukuga avatav rippvoodi. Tegu on rohkem traditsionaalsema rippvoodi ja sääsevõrgu eraldamise süsteemiga. Lukuga lahendust soovitame ennekõike vähemnõudlikule matkajale, kes pigem hindab avarust ja mugavust ning ei karda liigselt ei putukaid või mõningast kõikumist rippvoodisse sisenemisel. Ümber minemise ohtu pole vaja siiski karta, tegu on müüdiga!
Kindlasti on lukuga avatavasse rippvoodisse mugavam siseneda ning pikemalt laagris viibida, kasutades tervet rippvoodi pinda pikutamiseks.

Ära osta põrsast kotis – Kuna oleme ise aktiivsed rippvoodi kasutajad läbi nelja aastaaja ning eelistame rippvoodit igal juhul tavalisele maas ööbimisele, tutvustame, demome ja laseme proovida mudelit, mille vastu tunned huvi.
Valdavalt paikneme küll Tallinnas kuid liigume palju ringi matkajatega seotud üritustel, kus enamasti ööbime ka rippvoodis.

Samuti on meie rippvoodid enamasti täielikult komplekteeritud ning vaja need kinnitada vaid puude, postide, konksude külge. Ei mingit mõtlemist ja pakendite arutamist; kohe kasutusvalmis!

Huvi korral kontakteeru julgesti.