Head nipid

1) Karabiinid on Sinu sõbrad. Nende abil saad vihmakatte alla igasugust varustust riputada – seljakoti, saapad, sööginõud või midagi muud. Pea ainult meeles, et Sinu ja varustuse kogukaal ei ületaks rippvoodi kaalulimiiti!

2) Hennessy rippvoodi-telgi kotti saad kasutada jalanõude hoidjana. Jalanõud sisse ning aasapidi vihmakatte alla rippuma.

3) Kasuta alati lebo. Kasvõi kõige õhemat. See teeb võrkkiik – rippvoodis magamise palju soojemaks ning mõnusamaks. Saab ka ehituspoest.

4) Selleks, et Hennessy võrkkiik – rippvoodis täiesti sirge seljaga magada, aseta jalad telgi paremale- ning ülakeha vasakule poole telgjoont. Niiviisi jääb magamisalus sirgeks ja magada saab ka küllili asendis.

5) Kui rippvoodi nööri külge kinnitatud varjualune vajub lössi, kinnita varjualuse nurkadesse raskus või lase rippvoodi nöörid lõdvemaks, et tarp oleks voodist kõrgemal.

6) Ideaalne rippvoodi pingutus on, kui rippvoodi nöörid on umbes 30* nurga all võrreldes maaga. Nii on palju mugavam magada diagonaalis ning rippvoodi peenike kesknöör ei saa liigset pinget. Samuti ei vaju voodisse sisenedes tarp lössi.